Здоров’я мами

Бактеріальний вагіноз

Добрий день, підкажіть мені будь ласка, я зробила мазок на бактеріальний вагіноз і в результаті аналізу в мене виявилися дріжжовий грибок та гарднерели. Чи небезпечно це для мене та моєї дитини. Термін моєї вагітності становить 10 неділь. Чим мені лікуватись?

Бактеріальний вагіноз може бути однією з причин виникнення важкої патології жіночих статевих органів і ускладнень вагітності. Він може призвести до хвороб, післяпологового ендометриту, передчасних пологів і народження дітей з низькою масою тіла, до розвитку запальних процесів у статевих органах, гнійно-септичних ускладнень у матері і дитини в післяпологовому періоді.

 

Захворювання лікується.

Перепрошую, але ми консультуємо, даємо рекомендації, але не лікування не призначаємо

Зверніться до свого лікаря акушера-гінеколога.

Самолікуванням не займайтесь ні в якому разі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.