Юридичні питання

Батько дитини не дотримується елементарних норм гігієни

1)До яких служб звертатись, якщо батько дитини(маючи медичну освіту)не дотримується елементарних норм гігієни,зі свекрухою обіцяли вже 4 роки вивезти старі смердючі речі (мотлох), якими ніхто не користується, але так і не вивезли із квартири. В хаті антисанітарія та сморід. Через тиждень мені народжувати. Не хочу, щоб дитина хворіла через хворих на голову людей,для яких мотлох цінніший за здоров,я дитини! Допоможіть, бо не знаю, що робити.2) Вони не хочуть мене прописувати, без прописки не можу отримати матеріальну допомогу на дитину.Дякую.

В кожному районі чи місті є соціальні служби, що відносяться до органу праці та соціального захисту населення.

Саме туди Вам потрібно звертатись з заявою щодо обстеження соціально-побутових умов та їх відповідності нормам проживання.

 

Відносно реєстрації за місцем проживання чоловіка.

Є Наказ МВС України 22.11.2012  № 1077 «ПОРЯДОК реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні»

 

При проживанні батьків за різними адресами для реєстрації місця проживання дитини, яка не досягла 14 років, разом з одним з батьків надається письмова згода другого з батьків та довідка територіального підрозділу або адресно-довідкового підрозділу територіального органу ДМС України за місцем його проживання про те, що дитина не зареєстрована разом з ним.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.