Здоров’я мами

Безкоштовна програма по ЕКО

Доброго дня, у мене видаленні 2 труби, мене цікавить державна безкоштовна програма по ЕКО, де можна стати на чергу, і які для цього потрібно документи? Я проживаю у Київській області М.Ірпінь. Дякую.

Ланцюжок звернення виглядає десь так: дільничний лікар акушер-гінеколог-завідувач ЖК-районний акушер-гінеколог-обласний акушер-гінеколог- комісія МОЗ.

Все це написано в наказі МОЗ – стаття «Витяг з наказу МОЗ України» в розділі «Поради лікарів» на сайті.

Словами Головного позаштатного акушера-гінеколога проф. Камінського В.В. все виглядає так:

«Спочатку пара звертається за місцем проживання до жіночої консультації. Кожна область має свій маршрут руху пацієнтів: або це центр здоров’я сім’ї, наприклад, чи це обласна поліклініка, де концентруються ці пацієнти, готуються документи. Потім документи надсилають в Київ на засідання комісії в Міністерстві охорони здоров’я. До складу цієї комісії входять представники всіх центрів, де проводиться ЕКО за бюджетні гроші. Проводиться комісія щодо відповідності цієї жінки програмі, тобто розглядається наявність показань і відсутності протипоказань для проведення державної програми. Після цього за територіальним принципом формуються групи для кожного центру».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.