Здоров’я мами

Безкоштовна програма по ЕКО

Доброго дня, у мене видаленні 2 труби, мене цікавить державна безкоштовна програма по ЕКО, де можна стати на чергу, і які для цього потрібно документи? Я проживаю у Київській області М.Ірпінь. Дякую.

Ланцюжок звернення виглядає десь так: дільничний лікар акушер-гінеколог-завідувач ЖК-районний акушер-гінеколог-обласний акушер-гінеколог- комісія МОЗ.

Все це написано в наказі МОЗ – стаття «Витяг з наказу МОЗ України» в розділі «Поради лікарів» на сайті.

Словами Головного позаштатного акушера-гінеколога проф. Камінського В.В. все виглядає так:

«Спочатку пара звертається за місцем проживання до жіночої консультації. Кожна область має свій маршрут руху пацієнтів: або це центр здоров’я сім’ї, наприклад, чи це обласна поліклініка, де концентруються ці пацієнти, готуються документи. Потім документи надсилають в Київ на засідання комісії в Міністерстві охорони здоров’я. До складу цієї комісії входять представники всіх центрів, де проводиться ЕКО за бюджетні гроші. Проводиться комісія щодо відповідності цієї жінки програмі, тобто розглядається наявність показань і відсутності протипоказань для проведення державної програми. Після цього за територіальним принципом формуються групи для кожного центру».