Здоров’я мами

Біль в грудях після відлучення дитини

Доброго дня!Моєму малюку1 рік і 7місяців. 11днів тому ми відлучились від грудей,а у мене й досі одна грудь трошки набрякша,є молозиво і відчувається біль біля сосків при натисненні.Чи є це нормально і скільки ще таке може спостерігатись?

Так, такі симптоми можуть спостерігатись впродовж місяця після повного відлучення малюка від грудей, адже лактація раптово припинитись не може.

Потрібно тільки уберегтись в цей час від переохолоджень і травмування грудей, щоб запобігти виникненню запалення грудей – маститу.

Якогось надзвичайного лікування не потрібно, але я б все-таки радив Вам проконсультуватись у лікаря-хірурга або мамолога.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.