Юридичні питання

“Благотворительный взнос” в ЖК

Стою на учете по беременности в г. Киеве в жк №5. Обратилась по прописке. Тяжелое течение беременности. С 10-го марта 2014г - началась 30-я неделя беременности. В жк шантажируют тем, что не оформят мне декретный больничный пока не заплачу так называемый "благотворительный взнос" (видимо в карман врачу). Знаю, что это не законно. Что делать в такой ситуации?

Зверніться, будь ласка, за телефоном «Гарячої лінії» до Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я м. Києва. Телефони зазначені в статті «ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні поради». У разі відсутності реакції зверніться до суду чи прокуратури.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.