Юридичні питання

Больничный лист по беременности и родам.

Скажите, пожалуйста, правильно ли выписан больн. лист по беременности и родам задним числом? Дата выдачи 24.02, а начало листа с 04.02, врач объясняет такое заполнение листа тем, что необходимо открывать лист в 30 недель, не позже, а если женщина пришла позже, все равно лист выписывается в день, когда было 30 недель беременности, в данном случае, такой день был 3 недели тому назад. В фонде соцстраха же утверждают, что это ошибка... Спасибо!

Дійсно, лікарняний повинні були оформити з 30 тижня вагітності.Якщо Ви прийшли пізніше 30-го тижня, це Ваша провина, якщо ж Ви були в ЖК в призначений день (про це лікар повідомляє вагітну зарані), це вина лікаря.
А ФСС ТВП потрібно прочитати Закон України про відпустки. Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток. Тривалість відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів – у разі народження двох і більше дітей та в разі ускладнення пологів). Вона надається повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк