Юридичні питання

Больничный лист по беременности и родам.

Скажите, пожалуйста, правильно ли выписан больн. лист по беременности и родам задним числом? Дата выдачи 24.02, а начало листа с 04.02, врач объясняет такое заполнение листа тем, что необходимо открывать лист в 30 недель, не позже, а если женщина пришла позже, все равно лист выписывается в день, когда было 30 недель беременности, в данном случае, такой день был 3 недели тому назад. В фонде соцстраха же утверждают, что это ошибка... Спасибо!

Дійсно, лікарняний повинні були оформити з 30 тижня вагітності.Якщо Ви прийшли пізніше 30-го тижня, це Ваша провина, якщо ж Ви були в ЖК в призначений день (про це лікар повідомляє вагітну зарані), це вина лікаря.
А ФСС ТВП потрібно прочитати Закон України про відпустки. Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток. Тривалість відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів – у разі народження двох і більше дітей та в разі ускладнення пологів). Вона надається повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк