Юридичні питання

Больничный лист

Добрый день. У меня с 01.09.14 начался декретный отпуск, 30 недель беременности, я работаю, поэтому мне нужен был больничный лист, но мне так его и не дали, сказали нет бланков. Прошла неделя, теперь говорят что то не внятное, что бланков так и нет, больничный выписать не могут пока, и что вообще что то будет меняться, подскажите как быть в этой ситуации? Ведь мне нужно на работу предоставить больничный для получения выплаты дородовых, а его не дают?

Кошти за до- та після апологову відпустку Вам повинні виплатити навіть у разі більш пізнього надання лікарняного листа, але він є підставою для оформлення самої декретної відпустки.Тому за роз*ясненням потрібно звернутись до керівництва лікувального закладу або зателефонуйте на гарячу лінію МОЗ 0 800 801 333.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.