Юридичні питання

Через який термін після подачі документів на отримання допомоги по народженню дитини повинні перерахуватися кошти?

Через який термін після подачі документів на отримання допомоги по народженню дитини повинні перерахуватися кошти, а саме перша одноразова виплата та щомісячні виплати?

Точних термінів нарахування та перерахування на картку немає, але перерахування зазвичай проводиться вже наступного, після подання документів, місяця.Але наразі все це залежить як від соціальної політики держави, так і від місцевих фінансових інституцій.
Якщо Ви маєте намір чи бажання поскаржитись на несвоєчасне оформлення та виплату соціальних допомог у статті ;Телефони гарячих ліній; Ви знайдете усю необхідну для цього інформацію

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.