Юридичні питання

Чергова щорічна відпустка

Добрий вечір. Я знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до трьох років по 22.09.2014р.,зараз я знову вагітна і піду на лікарняний по вагітності та пологах з 23.10.2014р., Чи можу я піти у щорічну відпустку на період з 23.09.2014 по 22.10.2014р. Заздалегідь дякую за відповідь.

На чергову щорічну відпустку Ви маєте право, якщо не використали її перед першою вагітністю або не отримали грошову компенсацію за неї.;В іншому разі Вам потрібно приступити до роботи, а потім скористатись ;Статтею 20 Закону України ;Про відпустки;
;…До відпустки; у; зв’язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов’язаний; за; заявою; жінки; приєднати щорічну; відпустку; незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році…;.
Детально на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні поради;.
;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.