Інші питання

Черкаський перинатальний центр

В 2014 році була в Черкаському перенатальному центрі в акушера-гінеколога Асрійчук Ірини Григорівни. Пройшла всі аналізи і процедури. Лікар сказала, що я підходжу під програму, але рік немає ніякої відповіді. на якому етапі моя справа. Терміново звяжіться зі мною.

Я не можу знати на якому етапі знаходиться розгляд вашої справи. Для цього вам потрібно зателефонувати безпосередньо або зробити письмовий запит до Черкаського перинатального центру.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.