Юридичні питання

Чоловік доходів не має,я лише те що отримую на другу дитину,живемо в однокімнатній квартирі,чи можемо ми отримати допомогу як малозабезпечені?

наша сімя складається з 4 людей,дітки 5 років і 1,2міс.Чоловік доходів не має,я лише те що отримую на другу дитину,живемо в однокімнатній квартирі,чи можемо ми отримати допомогу як малозабезпеченні?

Основною підставою для отримання допомоги малозабезпеченою сім;єю є офіційне працевлаштування; працездатних членів сім;ї.Детально в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.