Юридичні питання

Чому моя дитина не отримує коштів,коли моя знайома,маючи дівчинку на 2 місяці старшу,отримує кошти?

Добрий день!14.06.12 я народила донечку.Виплати проходили регулярно.Я отримувала дві суми 759,17 і 894.59.З липня місяця 2014 року виплати припинилися взагалі.Так,було попередження про припинення виплпти до 3х років.У мене виникло питання.Чому моя дитина не отримує коштів,коли моя знайома,маючи дівчинку на 2 місяці старшу,отримує кошти(тисячі які були розділеніина 3 роки)?

Термін виплат при народженні на першу дитину у Вас закінчився в червні 2014 року, а значить Вам правильно припинили виплачувати допомогу при народженні дитини.;
На підставі ;Закону “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”; від 27 березня 2014 року виплати по догляду за дитиною до трьох років припинені з 01.07.2014 року.
Тільки на першу дитину в сім;ї, народжену ;до 01.07.2014 року, виплати по догляду за дитиною до трьох років в сумі 130 грн відновлюються, коли дитині виповнюється два роки. ;
;
Відповідно, виплати по догляду за дитиною по догляду за дитиною до трьох років Вам повинні бути продовжені.
Усі інші види соціальних допомог, якщо Ви маєте підстави для їх отримання, потрібно переоформити.
До Вашої уваги також телефон Урядової гарячої лінії ; 0800507309.
Детально читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.
;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.