Юридичні питання

Чому не виплачують допомогу – 130грн.до 3-хр.і по доходах?

Чому скоротили виплати на дітей? Чому не виплачують допомогу - 130грн.до 3-хр.і по доходах? Чому без мого дозволу забирають гроші на армію? Чому взагалі затримують виплати?

Є такий закон ;Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”;, схвалений парламентом 27 березня 2014 року.;
Тому, я перепрошую, ці питання потрібно ставити не перед Громадською організацією, що безкоштовно допомагає вагітним та молодим батькам, а перед урядом та Майданом.
Телефон Урядової гарячої лінії – 0800 507;309.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.