Здоров’я дитини

Чомусь дивують мене наші лікарі.

Доброго дня. Чомусь дивують мене наші лікарі. Порадьте мені будь ласка, дієвий засіб від сухого кашлю. У мене вагітність 17 тижнів, діагноз Гострий бронхіт з алергічним компонентом. Мені назначали-ереспал, кетотіфен, аброл, але все це я не пила, оскільки в інструкціях вагітність є протипоказом до приймання даних препаратів. І ще друге питання - чи правомірним є те, що коли я ставала на облік, то вимагали гроші за цю обмінну книжку "Зростай малюк" у сумі 50 грн?

Шановна пані Катерино, щодо призначень, то дійсно, призначені препарати зазвичай не призначають вагітним, або призначають, коли користь від їх застосування переважає можливу шкоду.

Взагалі, вагітним в лікуванні застуди, кашлю, з метою зниження температури найкраще усього користуватись ліками, призначеними для лікування дітей. В даному випадку спробуйте Алтейку (сироп) або суху дитячу мікстуру від кашлю.

Щодо продажу цієї, як Ви пишете, Обмінної карти, то на титульній сторінці написано – «Видається безкоштовно!» – от і вся відповідь.

Практично з усіх поставлених Вами запитань зверніться до старшого медичного начальника: завідуючої ЖК, начальника медичної частини поліклініки чи лікарні, головного лікаря, тому що Ви не написали ні адреси лікарні ні прізвища лікаря..