Здоров’я дитини

Чомусь дивують мене наші лікарі.

Доброго дня. Чомусь дивують мене наші лікарі. Порадьте мені будь ласка, дієвий засіб від сухого кашлю. У мене вагітність 17 тижнів, діагноз Гострий бронхіт з алергічним компонентом. Мені назначали-ереспал, кетотіфен, аброл, але все це я не пила, оскільки в інструкціях вагітність є протипоказом до приймання даних препаратів. І ще друге питання - чи правомірним є те, що коли я ставала на облік, то вимагали гроші за цю обмінну книжку "Зростай малюк" у сумі 50 грн?

Шановна пані Катерино, щодо призначень, то дійсно, призначені препарати зазвичай не призначають вагітним, або призначають, коли користь від їх застосування переважає можливу шкоду.

Взагалі, вагітним в лікуванні застуди, кашлю, з метою зниження температури найкраще усього користуватись ліками, призначеними для лікування дітей. В даному випадку спробуйте Алтейку (сироп) або суху дитячу мікстуру від кашлю.

Щодо продажу цієї, як Ви пишете, Обмінної карти, то на титульній сторінці написано – «Видається безкоштовно!» – от і вся відповідь.

Практично з усіх поставлених Вами запитань зверніться до старшого медичного начальника: завідуючої ЖК, начальника медичної частини поліклініки чи лікарні, головного лікаря, тому що Ви не написали ні адреси лікарні ні прізвища лікаря..

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк