Юридичні питання

Чи маю я право на декретну виплату, з якої суми вона нараховується і куди звертатися для її отримання?

Скажіть, будь ласка, я проходжу інтернатуру на платній основі, тобто оплачую навчання, чи маю я право на декретну виплату, з якої суми вона нараховується і куди звертатися для її отримання. Дякую.

Виплата в зв’язку з вагітністю та пологами (декретної відпустки) студентам надається в розмірі 100 відсотків стипендії, але не менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатного населення.Щоб оформити матеріальну допомогу в зв’язку з вагітністю та пологами необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації.
Більш детально можна прочитати в статті ;Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами аспіранткам, докторанткам…; на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні питання;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.