Юридичні питання

Чи маю я право на додаткову відпустку?

Працюю в даній установі з 01.03.13,щорічну відпустку брала з1.10.13 на 14 к/д,в2014р. з 08.01. на 17 к/д,у відпустку по вагітності і пологах піду з 01.02.14р.,чи маю я право на 5 к/д додаткової відпустки з 27.01.по 31.01.14.дякую...

Закон України ;Про відпустки;Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток
;;;;;Тривалість відпустки; у; зв’язку; з; вагітністю; та; пологами обчислюється; сумарно; і; становить; 126; календарних; днів;; (140 календарних днів – у разі народження двох і більше дітей та в разі ускладнення; пологів).; Вона; надається; повністю; незалежно;; від кількості днів, фактично використаних до пологів.
;;;;;До відпустки; у; зв’язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов’язаний; за; заявою; жінки; приєднати щорічну; відпустку; незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році.
;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.