Юридичні питання

Чи маю я право на продовження своєї щорічної відпустки після пологів на той термін, поки перебуваю на лікуванні?

Доброго дня. Мене цікавить таке питання.Я працюю на роботі.Зараз перебуваю у щорічній оплачуваній відпустці включно до 16 липня.Декретна відпустка починається з 17 липня, а на даний момент перебуваю на збереженні в стаціонарі з 02 липня.Скажіть, будь ласка,чи маю я право на продовження своєї щорічної відпустки після пологів на той термін, поки перебуваю на лікуванні???Чи мені відпустка пропадає??? Дуже Вам дякую.

Так, Ви можете її взяти до або, навіть, по закінченню відпустки по догляду за дитиною до трьох років.Детально в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай,Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.