Юридичні питання

Чи маю я право отримати індивідуальний графік на підставі догляду за дитиною 0-3 років? Дякую

Я - студентка 3-го курсу, народжуватиму у березні, до кінця цього (2013-2014)навчального року залишаюсь на денній формі навчання, а з наступного хочу взяти індивідуальний графік навчання. У деканаті сказали що переводять лише якщо йтиму працювати, а наявність дитини віком 0-3 роки не є підставою для індивідуального графіка. Це питання вирішує адміністрація ВНЗ чи це прописано у законодавстві? Чи маю я право отримати індивідуальний графік на підставі догляду за дитиною 0-3 років? Дякую.

Спочатку дуже уважно прочитайте Закон України ;Про відпустки;, витяг з якого приведений нижче:;Стаття 18. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
;;;;;Після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
;;;;;Підприємство за; рахунок; власних коштів може надавати жінкам частково; оплачувану; відпустку; та;; відпустку;; без;; збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості.
;;;;;Ця відпустка; може; бути; використана; повністю або частинами також; батьком; дитини,; бабою,; дідом; чи; іншими; родичами,; які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла
під опіку дитину, та одним із прийомних батьків.
{; Частина третя статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 1959-VI ( 1959-17 ) від 10.03.2010 }
;;;;;За бажанням жінки або осіб,; зазначених у частині третій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.
При; цьому; за; ними; зберігається; право; на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною.
;
Я консультувався в Міністерстві освіти ;і науки, там запропонували написати листа; на адресу Міністра ОН України п. Табачника з проханням розглянути Ваше звернення, щоб з боку деканату не було утисків.
Адресу МОН Ви легко знайдете в Інтернеті; – сайт МОН.
Також можете і зателефонувати ; усі телефони на сайті МОН.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк