Юридичні питання

Чи маю я право отримати разом з іншими працівниками премію до нового року?

Скажіть, будь ласка, якщо я з 11.11.2013 року знаходжусь у відпустці по у звязку з вагітністю та пологами чи маю я право отримати разом з іншими працівниками премію до нового року? в колективному договорі вказано що премії до свят виплачуються всим праціникам в одинаковому розмірі! крім того, на моєму місці з 12.11.2013 працює сумісник на 0,5 мого посадового окладу!!! Дуже дякую за відповідь!

Нарахування премії проводиться за фактично відпрацьований час (не вважається; фактично відпрацьованим робочим часом перебування працівника на курсах підвищення кваліфікації, відпусках, на навчальних зборах, сесії, його тимчасова непрацездатність, та інший час, коли працівник не виконує свої функціональні (трудові) обов;язки, через поважні причини).

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.