Юридичні питання

Чи маю я право з 1 вересня взяти на перед частину невикористаної відпустки?

Добрий день. Я працюю в школі вчителем, відбула відпустку 56 календарних днів, вийшла на роботу 14 серпня, зараз я на 22 тижні вагітності. Чи маю я право з 1 вересня взяти на перед частину невикористаної відпустки до виходу в дикретну відпустку по догляду за дитиною до з-х років? Дякую!
Так, маєте право на приєднання відпустки.
 Але визначтесь, будь ласка, точно, що ви хочете, адже згідно ст.20 п. 2. Закону України ;Про відпустки; - ;
;До відпустки; у ;зв'язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов'язаний; за; заявою; жінки; приєднати щорічну; відпустку; незалежно від тривалості її роботи в поточному робочому році;. 
;Детально в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

;
З повагою,
Сотник Iван Минович
Медичний радник Громадської організації
Соціальних інформаційних ініціатив ;ПРОСВІТА;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк