Юридичні питання

Чи може мама,котра працює в державній установі, взяти декрет на мою дитину?

Я вагітна двійнею 19 тижнів, зараз стою на біржі, перед цим працювала офіційно 7 місяців на 0,5 ставки, чоловік працює на мінімальній зарплаті, скажіть будь ласка на які виплати ми можемо розраховувати і чи може моя мама,котра працює в державній установі, взяти декрет на мою дитину?

Виплата до-та після пологових, що буде розраховуватись з коштів, що Ви їх наразі отримуєте в ЦЗ. Ваша після пологова відпустка повинна складати не 56, а 70 днів.Виплати при народженні дитини ; на кожну по 41280 грн. протягом 3 років.
Декретна відпустка надається тільки вагітній жінці. На матір можна оформити відпустку з догляду за дитиною до трьох років, за умови, що Ви підете працювати.
Більш детально в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.