Здоров’я мами

Чи може це бути проявом дисплазії кульшових суглобів?несиметричність складок -один із симптомів захворювання?

Доброго дня!Мій малюк ходить і навіть бігає ,але мене дуже непокоїть те,що у мого сина несиметричні сладочки на ніжках,ортопед при огляді у 3 місяці нічого не виявив.Зараз(1,3 міс), коли я розвожу ніжки малий плаче,хоча зарядку робили регулярно і раніше ніякого дискомфорту я не помічала.чи може це бути проявом дисплазії кульшових суглобів?несиметричність складок -один із симптомів захворювання?

Так, асиметрія сідничних та стегнових складок та біль під час розведення ніг є певною ознакою неправильного розвитку кульшово-стегнового суглобу. Тому Вам потрібно ще раз звернутись за консультацією до дитячого ортопеда за місцем проживання або вимагати направлення до лікувально-профілактичного закладу більш високого рівня надання медичної допомоги – обласної дитячої лікарні або Інституту педіатрії акушерства та гінекології в Києві.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.