Здоров’я мами

Чи можливо виносити здорову дитину, якщо майбутня матір є носієм хвороби гепатит В

Уже 9 років я є носієм гепатиту В (маркера HBsAg), хвороба в мене не розвивається. Всі аналізи(білірубін,ASТ,ALT,тімолова проба та інші)в нормі. УЗД- норма. Чи можу я народити здорову дитину? Чи може розвинутись хвороба під час вагітності?

Перед тим, як завагітніти, я б радив Вам звернутись до кабінету планування сім’ї  в ЖК або центру планування сім’ї за місцем проживання.  В цих закладах Вам, я думаю, порадять ще раз пройти обстеження та, можливо, лікування, тому що, якщо вагітна є носієм HBsAg, ризик зараження плода може сягати від 20 до 40%.

У разі одночасної позитивності на HBeAg, що вказує на активну персистенцію вірусу, цей ризик зростає до 70-90%.

Число внутрішніх вад розвитку, абортів та випадків мертвонародження у разі гепатиту В не збільшується, але число передчасних пологів зростає втричі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.