Юридичні питання

Чи можливий лікарський нагляд за новонародженою дитиною за місцем проживання, а не за місцем реєстрації?

Якщо батьки прописані одному місті, а проживають в іншому, чи можливий лікарський нагляд за новонародженою дитиною за місцем проживання,а не за місцем реєстрації?

Так, можливий.Згідно Основ законодавства України про охорону здоров’я,
;Стаття 38. Вибір лікаря і закладу охорони здоров’я
;;;;;Кожний пацієнт,; який; досяг; чотирнадцяти;; років;; і;; який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря,; якщо останній може запропонувати свої; послуги,; та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій.
;;;;;Кожний пацієнт; має; право,; коли; це виправдано його станом, бути прийнятим у будь-якому; закладі; охорони; здоров’я; за; своїм вибором,; якщо; цей; заклад; має можливість забезпечити відповідне лікування.
;
Вам тільки потрібно написати заяву на ім;я керівника лікувально-профілактичного закладу, де Ви хочете стати на облік.
;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк