Юридичні питання

Чи можливий лікарський нагляд за новонародженою дитиною за місцем проживання, а не за місцем реєстрації?

Якщо батьки прописані одному місті, а проживають в іншому, чи можливий лікарський нагляд за новонародженою дитиною за місцем проживання,а не за місцем реєстрації?

Так, можливий.Згідно Основ законодавства України про охорону здоров’я,
;Стаття 38. Вибір лікаря і закладу охорони здоров’я
;;;;;Кожний пацієнт,; який; досяг; чотирнадцяти;; років;; і;; який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря,; якщо останній може запропонувати свої; послуги,; та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій.
;;;;;Кожний пацієнт; має; право,; коли; це виправдано його станом, бути прийнятим у будь-якому; закладі; охорони; здоров’я; за; своїм вибором,; якщо; цей; заклад; має можливість забезпечити відповідне лікування.
;
Вам тільки потрібно написати заяву на ім;я керівника лікувально-профілактичного закладу, де Ви хочете стати на облік.
;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.