Юридичні питання

Чи можна не йти у відпустку по вагітності і пологах?

мені народжувати першу дитину до 1 липня. а чи можна не йти у відпустку по вагітності і пологах (стою на біржі, виплати по безробіттю закінчилися в середині лютого), а відразу після пологів ще встигнути до 1 липня подати на допомогу до 3х років (претендую на підвищену в перерахунку по доходах, чоловік офіційно не працює) ?

Почитайте, будь ласка Закон України”Про державну допомогу сім”ям з дітьми” та “про відпустки”.  Допомога малозабезпеченим сім’ям у разі, коли працнездатний член сім’ї не працює, не призначається.

Детально можна дізнатись з статей розділу “Юридичні поради” на сайті “Зростай, Малюк!”

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.