Здоров’я дитини

Чи можна позбутися заїкання?

Добрий день! Почну з того, що мені 18 років і я заїкаюсь вже тривалий час. Заїкання почалося ще в шкільному віці, коли мені було близько 9 років. За розповіддю моєї мами заїкатися я почала поступово. Я вважаю, що причиною цього були конфлікти в сім`ї та сварки між батьками. Я болісно на це реагувала, сприймаючи все близько до серця. Намагалася лікуватися та приймала багато різних препаратів, але користі не відчула. Я молода, дуже гарна дівчина, але соромлюся своєї вади, уникаю компаній. Я хвилююсь, що з часом закриюсь в собі. Чи можна вирішити мою проблему, враховуючи мій вік?

Доброго дня, пані Людмило!

Почну з того, що Ви можете вплинути на правильність своєї мови, тобто заїкання, але для цього, в першу чергу, потрібна Ваша особиста цілеспрямована налаштованість на позбавлення або значне зменшення даної проблеми, а, по друге, Вам потрібна допомога кваліфікованого психоневролога, фахівця з лікування заїкання, можливо навіть лікаря-гіпнолога.

Такі фахівці, я думаю, є в Рівному.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.