Юридичні питання

Чи можна приєднати до другого декрету щорічну відпустку?

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, если я ухожу во второй декрет находясь в отпуске по присмотру за ребенком до 3 лет, исходя из чего мне должны рассчитать отпускные в связи с беременностью и родами - за те же 6 месяцев, что и первый декрет или иначе? И могу ли я ко второму декрету присоединить ежегодный отпуск, если не делала этого во время первого декрета?
Заранее спасибо!

Так, розрахунок повинен проводитись , виходячи з Вашого посадового окладу, якщо за цей час не відбулося його підвищення..
Відпустку Ви взяти не можете, тому що вже знаходитесь у відпустці.
Детально в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;зростай, Малюк!;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.