Здоров’я дитини

Чи можна розводити водою Ентеросгель

Здравствуйте! Посоветуйте, пожалуйста, можно ли Энтеросгель разбавить кипячёной водой,и в каких пропорциях? Ребёнку всего 4 недели. Спасибо!

Звісно, розведення чистою кип’яченою водою, що на його дію не вплине, головне – правильно розрахувати добову дозу, тобто скільки грамів ентеросгелю Ви будете розводити кожного разу.

Ентеросгель грудничкам призначається в дозах – г/кг маси тіла дитини на добу, доза поділяється на 3-4 прийоми. Це повинен був прописати лікар, який робив призначення препарату.

 Є Ентеросгель спеціально для дітей, в тубах.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.