Здоров’я мами

Чи можна відмовитись від здачі аналізів?

доброго дня , стою на обліку по вагітності в райполіклініці м гайворон, гінеколог дав вдруге направлення на здачу аналізу на віл , аналіз платний, чи мають право в такому разі не здавати ?

Такі аналізи передбачені наказом МОЗ №417, але Ви можете відмовитись, причому не тільки від даного обстеження, а й вщзагалі від решти аналізів та обстежень, якщо напишете письмову відмову.

За наявності такої відмови лікарі лікувального закладу будуть убезпечені від претензій та скарг з Вашого боку у разі виникнення ускладнень вагітності чи інших негараздів з Вашим здоров’ям.

За себе та свою майбутню дитину відповідати будете тільки Ви самі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.