Юридичні питання

Чи можна взяти відпустку звичайну за період роботи 2014-2015 р.р.

Добрий день! Підскажіть, будь ласка, я йду в листопаді 2013 року на лікарняний по вагітності на 180 днів, закінчується він у мене у травні 2014 року. Чи можу я перед тим, як йти у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років, взяти відпустку звичайну за період роботи 2014-2015 р.р., якщо я у 2014 р. ні дня не працювала? Завчасно дякую!

Ні, не можете, з причини того, що ви не будете працювати.Стаття 6. Закону УКРАЇНИ ;Про відпустки;.
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не
менш як 24 календарних дні за; відпрацьований; робочий; рік,; який
відлічується з дня укладення трудового договору.
Якщо у Вас є невикористана відпустка на даний час, то Ви можете її приєднати до відпустки з догляду за дитиною до трьох років, але вже після її закінчення.
Сама відпустка з догляду за дитиною до трьох років надається за заявою жінки після закінчення післяпологової відпустки і не може продовжуватись довше третього дня народження дитини, коли їй виповниться три роки.
;Більш детально; в Розділі IV Статті 17-20 Закону УКРАЇНИ ;Про відпустки;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.