Здоров’я мами

Чи можна…

Здравствуйте! У меня есть такие вопросы: 1) необходимы ли ребенку соль и сахар до года и после? Или лучше с ними повременить? 2) Можно ли подогревать продукты для ребенка в микроволновке? 3) Можно ли ребенку в 10 месяцев давать сырые фрукты, например, яблоко и грушу? Спасибо! Вита

Сіль та цукор необхідні дитині, але в помірній кількості, особливо якщо Ви не відноситесь до людей, які не споживають дані продукти.

Підігрівати продукти в мікрохвильовій печі можна, але я б все-таки радив давати дитині тільки свіжо приготовану їжу.

Якщо у дитини є достатня кількість зубів, а вона вже повинна бути, свіжі яблуко чи грушу давати можна (тільки ретельно вимиті і бажано домашні,а не заморські).

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.