Юридичні питання

Чи можу я, державний службовець, піти у декретну відпустку до 3х років, якщо жінка приватний підприємець?

Доброго дня. Скажіть чи можу я, державний службовець, піти у декретну відпустку до 3х років, якщо жінка приватний підприємець?

Закон України ;Про відпустки; повинен бути для всіх один.Стаття 18. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
…Ця відпустка; може; бути; використана; повністю або частинами також; батьком; дитини,; бабою,; дідом; чи; іншими; родичами,; які
фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, та одним із прийомних батьків.
Однією з умов надання такої відпустки є довідка з місця роботи матері про те, що вона приступила до роботи.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк