Юридичні питання

Чи можу я надалі отримувати допомогу на дочку, при досягненні нею 23 річчя?

Доброго вечора. Скажіть, будь-ласка, останній раз я отримала допомогу, як одинока мати 09.08.2013 року в зв"язку з досягненням дитини 18 років.Чи можу я надалі отримувати допомогу на дочку, при досягненні нею 23річчя? І чи можу поновити втрачені виплати, якщо рахувати з вересня 2013 до тепер? Дякую!

Шановна пані, все відносно допомоги одиноким матерям описано в статті ;ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ; розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!; та в Законі України ;Про державну допомогу сім;ям з дітьми;.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.