Юридичні питання

Чи можу я написати заяву на декретну відпустку з того числа від якого буде рішеня суду про моє поновлення?

Доброго дня! В мене така ситуація: мене було незаконно звільнено з роботи, коли я була вагітна; зараз триває судовий процес з цього приводу і 99%, що на роботі мене буде поновлено. З роботодавця я стягую втрачений заробіток за вимушений прогул, але як тепер розрахувати допомогу у звязку з пологами? З якого числа? Чи можу я написати заяву на декретну відпустку з того числа, від якого буде рішеня суду про моє поновлення? З 04.11.2013 р. я за лікарняним листком у декретній відпустці.

Якщо Вас буде поновлено на роботі на попередній посаді, то і заяву на відпустку необхідно писати з 04.11.2013, для цього у Вас є правова підстава ; лікарняний лист.Але, заробітну плату Вам теж буде компенсовано до 04.11.2013, дві оплати декретної відпустки законодавством України не передбачено. Можете написати з дня поновлення на роботі, тоді декретні будуть нараховуватись на решту днів до- та післяпологової відпустки.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.