Юридичні питання

Чи можу я отримати додаткову допомогу, як мало забезпечена сім’я?

Чи можу я отримати додаткову допомогу таку, як мало забезпечина сім’я, якщо зараз в декреті за першою дитиною, і я отримую на неї 730 і 130 грн в місяць. Ніде раніше не працювала. Зараз чекаємо другу дитину. Чоловік працює не офіційно, отримує 2 тисячі. Маємо власну машину. Чи потрібно щоб чоловік був працевлаштований офіційно?

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям (далі – соціальна допомога) призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.Більш детально можна дізнатись, прочитавши статті на сайті ;Зростай, Малюк!;, в розділі ;Юридичні поради;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.