Юридичні питання

Чи можу я піти у відпустку перед декретом?

Чи можу я піти у відпустку перед декретом? Декрет розпоч. з 02.02.2014 р., працюю 2 роки на роботі за 2012 і 2013 рр.відпустку отримала, остання була з 01.08.2013р.чи можна з 06.01.2014 р. піти у відпустку?

Закон України ;Про відпустки;Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток
;;;До відпустки; у; зв’язку з вагітністю та пологами власник або
уповноважений ним орган зобов’язаний; за; заявою; жінки; приєднати
щорічну; відпустку; незалежно від тривалості її роботи в поточному
робочому році.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк