Юридичні питання

Чи можу я піти в дородову та післяродову відпустку в 32 тижні вагітності?

Добрий день!Підскажіть будь-ласка чи можу я піти в дородову та післяродову відпустку в 32 тижні вагітності.В цьму випадку мені теж нададуть 180 к. д. (я чорнобилець 2 кат.)
;10) надання жінкам, які постраждали внаслідок; Чорнобильської катастрофи,; відпустки; по; вагітності; і; родах; тривалістю;;; 90 календарних днів до родів і 90 календарних днів після; родів,; яка обчислюється сумарно і надається; жінкам; повністю; незалежно; від кількості днів,; фактично; використаних; до; родів,; з; оплатою; в розмірі; повного заробітку незалежно від страхового стажу та місця 
роботи.

Тобто, до та післяпологова відпустка таким вагітним надається ;після 27 тижня вагітності.
Детально читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.