Юридичні питання

Чи можу я відразу після виходу з декретної відпустки взяти додаткову відпустку на двох дітей?

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я відразу після виходу з декретної відпустки у звязку з вагітністю та пологами (після народження другої дитини) взяти взяти додаткву відпустку на двох дітей до 15 років, якщо я не йду у відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а відразу приступаю до роботи (в основній відпустці я перебувала перед декретною. Дякую.

Так, Ви маєте право на додаткову відпустку тривалістю 10 днів згідно Закону ;Про відпустки; -;Додаткові; відпустки; працівникам, які мають дітей, надаються понад; щорічні відпустки,; передбачені; статтями; 6,; 7 і 8 цього Закону,; а; також; понад; щорічні; відпустки,; встановлені; іншими законами; та; нормативно-правовими актами, і переносяться на інший період; або; продовжуються у порядку, визначеному статтею 11 цього Закону;.
Детально читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.