Юридичні питання

Чи можу я зараз встати на біржу праці і чи вартує говорити що ти вагітна ?

Доброго дня... Скажіть будьласка я на 14 тижні вагітності безробітня в трудовій лише місяць стажу.Чи можу я зараз встати на біржу праці і чи вартує говорити що ти вагітна ? можуть не поставити?

Так, можете. ЦЗ не має права відмовити Вам у взятті на облік. Знайдіть в інтернеті Закон України Про зайнятість населення та прочитайте статтю ВИТЯГ З КОДЕКСУ ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ – ПРАЦЯ ЖІНОК (СТ. 174-186) в розділі Юридичні поради на сайті Зростай, Малюк!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.