Юридичні питання

Чи можуть мене звільнити, коли відпустка по догляду за дитиною закінчиться?

Нині я вагітна, а начальниця винесла мені догану. Звісно, вона не звільнить мене у період вагітності та догляду за дитиною, але чи може вона мене звільнити, коли ця відпустка закінчиться, на основі тих доган, які вона мені виписувала раніше?

Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років – частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається…Більш детально читайте в статті ВИТЯГ З КОДЕКСУ ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ – ПРАЦЯ ЖІНОК (СТ. 174-186) в розділі Юридичні питання на сайті Зростай, Малюк!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк