Юридичні питання

Чи можуть поставити на облік в Центр Зайнятості вагітну?

Добрий день! Підкажіть будь ласка! Я 8 мес назад звільнилася з роботи за згодою сторін. Зараз я вагітна на 15 тижні і заочно навчаюся на 5-му курсі, через 2 міс у мене сесія. Чи можуть мене поставити на облік в Центр Зайнятості і якщо можуть, то до якого тижня вагітності я можу стати на облік? Чи являється найближча сесія відмовою від становлення на облік в ЦЗ? Чи є матеріально вигідно ставати на облік в ЦЗ під час вагітності?

Вас повинні поставити на облік у Центрі Зайнятості.Для цьго необхідно мати трудову книжку, справку про доходи з останнього місця роботи та звернутися до центру зайнятості відповідно до прописки.
Статус “безробітна” буде призначено до декретної відпустки. Або можливе працевлаштування – що навіть краще!!!
При малому стажі роботи буде невеликий розмір страхових виплат.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.