Юридичні питання

Чи можуть скоротити посаду особи, яка знаходиться в декреті?

я працюю в місцевій держадміністрації. Зараз у нас проходить скорочення, скорочують посаду спеціаліста відділу, інший спеціаліст в декретній відпустці. Чи можуть скоротити посаду особи, яка знаходиться в декреті? І як оформити переведення?

Керівництво та кадрова служба, тим більш, державної адміністрації, в першу чергу повинна дотримуватись вимог Глави ХІІ. Праця жінок (ст. 174-186) Кодексу законів про працю України.Вам теж рекомендую з ними ознайомитись і ;вирішувати питання щодо подальшого скорочення та праце влаштування, будучи озброєною правовими знаннями.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.