Юридичні питання

Чи можуть вагітній жінці зменшувати робочий час

Добрий день.Підприємство на якому я працюю знаходиться в стадії банкутства (на даний час справа зупинена).Підприємство має дуже великі борги в тому числі і по фондам.В 2011р керівництво вирішило нараховувати зарплату лише за 56 годин на місяць інший час відпустка без збережження з/п. Звісно працівників не попередили і заяви на б/с ніхто не писав. Я довідку про підтвердження вагітності принесла 31.01.11р. Підкажіть будб ласка як правильно поводитись в даній ситуації, і чи можуть вагітній жінці зменшувати робочий час. Завчасно дякую.

По цьому питанню Вам більш детально нададуть відповідь у Міністерстві праці та соціальної політики за тел. 044 289 56 78 Анна Анатоліївна (головний спеціаліст)

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.