Юридичні питання

Чи надалі я маю право на цю виплату і поясніть мені,як діє цей Закон?

Доброго дня.В липні 2013року оформила декретний лист по догляду за дитиною у відпустці до трьох років,тобто надавалась допомога в розмірі 130гривень.(це моя перша дитина- 1 рочок!!!)Дзвоню в Ужгородський міський Совбес, де мені говорять, що виплати з 01.07.2014року припинено, і бігло по телефону проінформувала про статтю з Закона...До 01.07.2014 р. особа (один із батьків дитини, усиновлювач, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною, має право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст. 14 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» від 21.11.1992 р. № 2811-ХII, далі — Закон № 2811-ХII). Її надають у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, установленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше ніж 130 гривень. Тобто ті, хто отримав право на цю допомогу до 01.07.2014 р., отримуватимуть її й надалі, доки дитина досягне трирічного віку.Питання: Чи надалі я маю право на цю виплату і поясніть мені,як діє цей Закон?

На підставі ;Закону “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”; від 27 березня 2014 року виплати по догляду за дитиною до трьох років припинені з 01.07.2014 року.На першу дитину в сім;ї, народжену ;до 01.07.2014 року виплати по догляду за дитиною до трьох років в сумі 130 грн відновлюються, коли дитині виповнюється два роки.
;Усі інші види соціальних допомог, якщо Ви маєте підстави для їх отримання, потрібно переоформити.
До Вашої уваги також телефон Урядової гарячої лінії ; 0800507309.
Детально в розділі ;Юридичні питання; на сайті ;Зростай, Малюк

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.