Юридичні питання

Чи отримую я фін допомогу на дитину, якщо народжуватиму в Греції?

Добрий день!1. Підскажіть будь-ласка: я громадянка України, заміжня за громадянином Греції. Плануємо дитину. Чи отримую я фін допомогу на дитину, якщо народжуватиму в Греції, і чи має дитина бути оформлена громадянином України? Дякую! 2. Подскажите пожалуйста, а если роды будут на територии Украины, ребенку мы оформим украинское гражданство и какое-то время после его рождения (до полугода) мы будем жить в Украине - в этом случае я могу расчитывать на помощь?!.. И кто проверяет, где будет жить мой ребенок? Будет ли проверять адрес его проживания и условия его содержания после рождения какая-то комиссия?

1. Ні, не отримаєте.
Дитина повинна бути громадянином України та постійно проживати на її території.
Детальна відповідь у статті ДОПОМОГА ПО НАРОДЖЕННЮ ДІТЕЙ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ розділу Юридичні поради на сайті Зростай, Малюк!.

2. Ви будете оформляти допомогу при народженні дитини в районному(міському) управлінні праці та соціального захисту населення, якщо зареєструєте новонародженого малюка громадянином України та у Вас буде реєстрація за місцем проживання.
Соціальні працівники того ж таки УПСЗН, дільничний педіатр і медсестра весь час відслідковують умови проживання новонароджених, правильність використання допомоги, що вважається власністю дитини. У разі порушень її використання або у разі від’їзду за кордон, що лишає можливості контролювати правильність її використання, виплата допомоги припиняється.
У разі порушень в отриманні любого з видів соціальної допомоги, а також переплати, вона може бути відшкодована в судовому порядку.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.