Юридичні питання

Чи передбачена відпуска для чоловіка, який бажає бути присутнім на родах

доброго дня. моя дружина буде народжувати через місяць. я працюю на роботі і хочу бути присутнім на партнерських родах. чи маю я право на додаткову оплачувану відпустку 10 днів? дякую.

Стаття 25.ЗУ Про відпустки п.2надається відпустка без збереження заробітної плати в обов’язковому порядку чоловікові, дружина якого перебуває у післяпологовій відпустці, – тривалістю до 14 календарних днів

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк