Юридичні питання

Чи перенесуться дні відпустки по роботі на післядекретний період?

Я працюю педагогом організатором в школі на цілу ставку, я іду у відпустку з 2 червня 2014 , а в відпустку по народженю та пологах з13.06.2014 . Підкажіть чи отримаю я всі виплати по відпустці по роботі та по народженю та пологах та чи перенесуться дні відпустки по роботі на післядекретний період.

Ви можете приєднати чергову відпустку до декретної, але її тривалість не дозволяє використати її повністю. Тому частково можете використати таке право згідно Закону ;Про відпустки;, а на залишок відпустки написати заяву на грошову компенсацію.Усі виплати Вам повинні бути нараховані та виплачені згідно законодавства України.
Більш детально читайте на сайті ;Зростай, малюк!; в розділі ;Юридичні поради;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.