Здоров’я дитини

Чи потрібно грудне молоко при штучному вигодовуванні дитині?

Здраствуйте. Подскажите пожалуйста правильно ли я делаю. У меня ребенку 2.5 месяца, питание искусственное, грудного молочка не хватает но раза 2-3 в день я прилаживаю к груди. Можно ли так? Не вредно ли ему такое молочко. И нужно ли ребенка прилаживать к груди, если я его кормлю искусственным питанием? Заранее спасибо.

Материнське молоко від здорової матері завжди корисне для дитини. Шкідливим є не давати дитині груди. І давати дитині груди потрібно не на початку годування її сумішшю, а закічувати кожне годування материнським молоком. Чим частіше Ви будете годувати дитину грудьми, тим більше буде вироблятись у Вас молока.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.