Юридичні питання

Чи правомірно мені відмовили через відсутність акту в якому сусіди підтверджують, що я безробітна?

Доброго дня! Для отримання дородової допомоги в Управлінні праці в мене вимагають акт про те, що я не працюю і це підтверджують троє сусідів та їх копії паспортів, але справа в тому що під час вагітності я знаходжусь на обліку в центрі зайнятості і відповідну довідку надала, чи правомірно мені відмовили через відсутність акту в якому сусіди підтверджують, що я безробітна? Чекатиму відповіді

Якщо Ви надали до УПСЗН довідку 147/о з жіночої консультації та довідку з ЦЗ, то їх дії неправомірні. Можете сміливо скаржитись на них в суд.Детально в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.