Здоров’я дитини

Чи шкідлива пустушка?

Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи шкідлива соска (пустушка) для малюка, оскільки любить спати з нею в ротику. Соска - силіконова , фірма AVENT. Особливо цікаво чи шкодить вона росту зубів, або взагалі формуванню правильного прикусу, так як малюк народився з зубами?

Пустушка — це тільки один з факторів, що впливають на формування прикусу, але далеко не єдиний. Впливають і подушка, і носове дихання, і надходження в організм кальцію, фосфору, вітаміну Д, і вид вигодовування.

Пустушки з силікону, та ще й спеціальної форми, що імітує сосок (точніше не сам сосок, а те, як змінюється його форма в процесі смоктання), – в меншій мірі впливають на прикус. Пуcтушку краще не використовувати взагалі, або тільки перед сном. Якщо на одній чаші ваг теоретично можливе формування неправильного прикусу, а на іншій – практично безсонні ночі для всіх членів сім’ї, тоді я за пустушку. Після того як малюк заснув, пустушку потрібно прибрати.

Проблеми виникають у тому випадку, якщо дитина постійно смокче пустушку. Особливо у віці старше 1.5 років. Це вже шкідлива звичка, що впливає на прикус, причому постійне смоктання пустушки впливає не тільки на прикус. Смоктання саме по собі заспокоює (це добре перед сном), проте, постійне смоктання не дає дитячому мозку повноцінно розвиватися: постійно присутнє вогнище гальмування, що пригнічує процеси збудження, внаслідок чого у дитини зменшується стимул до пізнання

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.